Logo
  • Sosyal Medya
  • Sosyal Medya
  • Sosyal Medya
  • Sosyal Medya
  • +90 232 421 18 94
  • sgslab whatsapp 0 554 348 12 73
  • info@sgslab.com.tr

Hakkımızda

hakkımızdanın resmı

1993 yılında İzmir’de kurulan firmamız, sağladığı Güven ve Müşteri Memnuniyetini prensip edindiği anlayış neticesinde, bu güne kadar başarılı bir ticari yaşamı geride bırakmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Şirket ortaklarımızın, Teknik elemanlardan (Mimar, İnşaat Mühendisi, Ekonomist vs) oluşması, faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, çok geniş bir yelpazede faaliyet göstermemizi sağlamıştır. 1996 yıllarından itibaren, özellikle Üniversitelerimizin; Öğrenci ve Araştırma Görevlisi Laboratuarlarının kurulumuna yönlenme ile birlikte, aynı yıllara denk düşen zamanda değişik kapasiteli Konferans Salonlarının yapımı işlerini de üstlenerek, başarı ile tamamlamıştır. İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Sanayi Bölgesinde kendi şirketimize ait Atölyemizde, projelendirme ile başlayan çalışmamız, büyük bir dikkat ve titizlik ile sonuçlanmaktadır.

Firmamız, Şirket Ortakları, Yöneticileri, Üretim, Satış ve Ofis Elemanları ile daima, “ TİTİZ “, “ GÜVENLİ “ çalışma prensibini dün olduğu gibi, bu günde aynı ilkeler doğrultusunda devam ettirmekte olup, geleceğe taşıma gayretimizden hiç taviz vermeyeceğiz.Proje esaslı çalışmalarda, özel imalat ölçülü işlerde, şirketimiz projelendirme ile müşteri memnuniyetini karşıladığı gibi, uzun yıllara dayanan tecrübesini de müşterilerinin hizmetine sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

Özel okulların yoğun bir şekilde eğitim-öğretim faaliyetine başladığı yıllardan itibaren, Anaokulu, İlköğretim ve Liselerin; Öğrenci Sıraları-Dolapları, Öğretmen Masaları-Dolapları, Branş Sınıfları Mobilyaları vs gibi standart ihtiyaçlar olan ürünlerin yanında, Konferans Salonları, Okul Giriş/Bekleme Bölümleri, Öğrenci Etüt Çalışma Odaları ve Yatakhane gibi projelendirme ile başlayan ihtiyaçların yerinde ölçü alınarak üretimlerinin yapılması aşamalarını, yılların vermiş olduğu Tecrübe ile birleştirerek faaliyetlerimizi bugüne kadar getirmiş bulunmaktayız.

Elinizde tutmakta olduğunuz “ ÜRÜN ve HİZMET KATALOĞUNUN”, ne kadar geniş bir ürün yelpazesini siz değerli Müşterilerimize sunduğumuzu göstermesi açısından ayrı bir önemi olduğu düşüncesindeyiz. İlk günkü Heyecanımızla, Disiplinli ve Güveni esas alan anlayışımızdan taviz vermeden, Geleceğe Umutla bakarak hizmet vermeye devam edeceğiz.